ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4787263
*
nr 478 7263
Spegel
Funkis, höjd: 128 bredd 51 cm
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 augusti 2007
kl 17:44:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/8 09:11:28
1
400 kr
3/8 13:39:42
2
150 kr
6/8 12:50:14
3
550 kr
6/8 14:00:45
4
1.200 kr
6/8 14:36:48
5
1.200 kr
6/8 14:37:50
5
Vinnande bud
6/8 14:45:02
5
justering av budtak
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: funkis spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 478 7263
Spegel
Funkis, höjd: 128 bredd 51 cm
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 augusti 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/8 09:11:28 | 1 | 400 kr |
3/8 13:39:42 | 2 | 150 kr |
6/8 12:50:14 | 3 | 550 kr |
6/8 14:00:45 | 4 | 1.200 kr |
6/8 14:36:48 | 5 | 1.200 kr |
6/8 14:37:50 | 5 | Vinnande bud |
6/8 14:45:02 | 5 | justering av budtak |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: funkis spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27